MENÜ KAPAT

SambaPOS Nedir?

SambaPOS bugüne kadar üretilmiş en temiz arayüze ve en kolay kullanıma sahip, bütün restoran tiplerine uygun şekilde özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve yerinde veya paket servis işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde sonuçlandırabilen, sınırsız değişken sayesinde, uyarlanabilir yapısı ile hayalini kurduğunuz tüm hesap ve denetleme araçlarını üretebilen, dokunmatik olmayan ya da dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, garson tabletleri ve her tip yazıcıyla kullanılabilen, tüm dünyada 195 ülkede bulunan İstanbul merkezli bir restoran yönetim sistemidir.

SambaPOS Talep Formu

Her Tip Restoranda Kullanılabilir

Restoran

SambaPOS bir restoran işletmesinin ihtiyaç duyacağı bütün yazılım alt yapısını karşılamak için üretilmiştir.

Kafe & Bar

Dokunmatik ekranlar aracılığıyla alınan siparişleri direkt olarak kasa, mutfak ya da bar yazıcılarına aktarıp çıktı alabilirsiniz.

Paket Servis

Caller id, yani telefon numarasından müşteri tanıma özelliği ve yemek sepeti entegrasyonu sayesinde hızlı ve pratik şekilde siparişinizi alabilirsiniz.

Fast Food

Yoğun işletmeler için farklı donanım alternatifleri ile günün en yoğun anlarında da kesintisiz performansı sunuyoruz.

Plaj - Havuz

Müşterilerinizin rahatı için ön ödemeli müşteri tanıma sistemli (RFID) kartlarla çalışabilirsiniz.

Franchise - Zincir

Çok şubeli işletmelerde, tüm şubelere en ideal çözümü sunmak ya da her şube için farklı çözümler sunarak, şube takibinizi yapmak SambaPOS ile mümkün.

Bir Adım Önde Olun

Restoran dünyasının ihtiyaçlarına göre sürekli yeni özellikler ekliyor, gelişen teknolojiyi sizin
için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü en ince detayına kadar analiz edip uyguluyoruz.

Özelleştirilerbilir Yapı

Renkli veya Resimli sınırsız Menü Oluşturun

İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayarak gün sonunda detaylı kasa raporuna erişebilirsiniz.

Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza göre, sabah – akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler hazırlayabilirsiniz.

Keşfet

Detaylı Raporlama Özelliği

Kendi Raporunuzu Oluşturun

İhtiyacınız olan her türlü raporu kendiniz dilediğiniz gibi sınırsızca hazırlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey kullanacağınız raporu hayal etmek; karlılığınızın artışını seyretmek olacaktır. Ürün bazlı raporlar, dönemsel zaman aralıklı raporlar, kasa raporları gibi birçok raporu istediğiniz özelliklerde hazırlayabilir, çıktı alıp arşivleyebilirsiniz.

Keşfet

Entegrasyon Altyapısı

Yeni Nesil Yazar Kasa POS ile Entegre Çalışın

Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile yasal düzenlemelere uygun çalışabilir, kanuni yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirebilirsiniz. Kablolu – kablosuz bağlantı sayesinde her ortamda sorunsuz çalışabilirsiniz. Birçok marka ile yapılan entegrasyonlar sayesinde işletmenizde dilediğiniz ödeme kayıt edici cihazı kullanabilirsiniz.

Keşfet

Müşteri Deneyimi

Restoran dünyasının ihtiyaçlarına göre sürekli yeni özellikler ekliyor, gelişen teknolojiyi sizin
için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü en ince detayına kadar analiz edip uyguluyoruz.

Küçük detaylar büyük fark yaratır!